Download prospektov

 

Výber ložísk

(Rozmery v mm)
Vnútorný priemer Presne
≤ d ≤ d =
Vonkajší priemer Presne
≤ D ≤ D =
Šírka Presne
≤ B ≤ B =

KINEX BEARINGS ponúka komplexné služby v oblasti výskumu, vývoja a výroby valivých ložísk. Jedným z najdôležitejších priemyselných segmentov v oblasti predaja je železničný priemysel.

Začiatok produkcie v segmente valivých ložísk pre koľajové vozidlá datujeme na rok 1959.

V súčasnosti patrí KINEX BEARINGS patrí medzi lídrov dodávateľov ložísk pre nápravy koľajových vozidiel na európskom trhu a disponuje oprávneniami pre dodávky rôznych produktov pre použitie v železničnom priemysle aj v iných krajinách. Výroba jednoradových guľkových ložísk používaných v železničnom priemysle je zabezpečovaná v súlade s požiadavkami európskych štandardov EN 12080.

KINEX BEARINGS, a.s. ponúka taktiež dodávky ložiskových skríň pre nákladné vagóny so zaťažením 22,5 tony a 25 ton na nápravu.


Výrobky:

  • jednoradové guľkové ložiská
  • jednoradové valčekové ložiská
  • ložiskové skrine pre nákladné vagóny

Aplikácie:

  • ložiská náprav pre nákladné vagóny, osobné vagóny, elektrické a dieselové lokomotívy, elektrické a dieselové motorové vozidlá a motorové jednotky
  • prevodové skrine, trakčné riadenie a generátory, motory kompresorov (vzduchových púmp) a  pohony ventilátorov, pohony a nabíjacie generátory motorov elektrických a dieselových lokomotív

katalóg pre koľajový priemysel na stiahnutie (veľkosť 5,2 MB)