Médiá a Novinky

  1. 1
  2. 2
  3. 3
TRAKO 2017

TRAKO 2017

Jesenné mesiace sú tradične časom, kedy sa naša spoločnosť zúčastňuje rôznych výstav zameraných na prezentáciu značky a podporu ...

IAA 2017

IAA 2017

Tento rok sa uskutočnila 67. výstava IAA, ktorá je venovaná automobilovému priemyslu. So svojim portfóliom sa tu predstavili  najvýznam ...

Czech Raildays 2017

Czech Raildays 2017

Už po 18 –ty krát sa uskutočnila najvýznamnejšia výstava v Strednej Európe, ktorá je venovaná výrobkom a služb ...

Download prospektov

 

Výber ložísk

(Rozmery v mm)
Vnútorný priemer Presne
≤ d ≤ d =
Vonkajší priemer Presne
≤ D ≤ D =
Šírka Presne
≤ B ≤ B =

Tento rok sa uskutočnila 67. výstava IAA, ktorá je venovaná automobilovému priemyslu. So svojim portfóliom sa tu predstavili  najvýznamnejší výrobcovia automobilov a dodávatelia komponentov a technológií pre automobilový priemysel. Výstava sa uskutočnila v dňoch 12.-24.09.2017 v areáli výstaviska vo Frankfurte.

Tejto prehliadky dopravnej techniky sa zúčastnilo viac ako 1000 vystavujúcich firiem z viac ako 40 krajín. KINEX BEARINGS, a.s. sa prvýkrát zúčastnila tejto výstavy z dôvodu väčšej orientácie na prvovýrobcov v automobilovom priemysle a zviditeľnenia sa v tomto segmente. Automobilový priemysel je odvetvie, pre ktoré smeruje významná časť produkcie spoločnosti.

KINEX BEARINGS, a.s. vystavovala na stánku s rozlohou 44 m2 umiestnenom v hale 4.0. V expozícii sme sa prezentovali  sortimentom ložísk pre vodné čerpadlá spaľovacích motorov. Účasť na tejto akcii má pre KINEX BEARINGS, a.s. veľký význam z hľadiska prezentácie spoločnosti a jej ponúkaných produktov v celoeurópskom meradle.